ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

У судовому порядку відстояли повернення територіальній громаді земельної ділянки вартістю 4,8 млн грн


Господарський суд Луганської області задовольнив позов Старобільської місцевої прокуратури в інтересах держави до одного з публічних акціонерних товариств про розірвання договору оренди та повернення земельних ділянок комерційного призначення загальною площею майже 3 га вартістю 4,8 млн грн.

Вказані земельні ділянки у 2008 році надані в користування для розміщення автозаправної станції та інших приміщень. Відповідний договір оренди підписано між Марківською селищною радою та суб’єктом господарювання терміном на 49 років.

Проте орендар не виконував договірні зобов’язання. Зокрема, всупереч вимогам чинного законодавства, товариством орендна плата за використання земельних ділянок протягом тривалого часу не сплачувалась, що призвело до ненадходження коштів до місцевого бюджету.

За втручання прокуратури суд зобов’язав суб’єкт господарювання повернути земельні ділянки у розпорядження територіальної громади.


Прокуратура Луганської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ