ukenru

Як і за скільки купити українські чорноземи. Перезавантаження земельних відносин – вільний обіг земель. Агро холдинги, малий та середній фермер – у кожного своя зона ризику. Землі громад-перспективи. Рейдерський гачок. Все на семінарі 19-20 грудня, м.Київ «ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО 2020» Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Товариством систематично не сплачувалась орендна плата за користування земельними ділянками промисловості


Господарським судом Вінницької області підтримано позицію прокуратури щодо повернення державі трьох земельних ділянок промисловості загальною площею 13,4 га та вартістю 72 млн гривень.

Підставою звернення прокурора до суду слугували порушення відповідачем, взятих на себе договором оренди, зобов’язань щодо своєчасного внесення орендної плати.

Так, товариством систематично не сплачувалась орендна плата за користування зазначеними земельними ділянками, які розташовані на території Жмеринського району.

З метою захисту майнових інтересів держави, Жмеринською місцевою прокуратурою до господарського суду Вінницької області скеровано позов про розірвання договорів оренди та зобов’язання повернути державі земельні ділянки промисловості.

Рішенням суду позовні вимоги прокуратури підтримано та позов задоволено у повному обсязі. Наразі вживаються заходи щодо виконання рішення суду.


Прокуратура Вінницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ