ukenru

8 квітня, Київ | АГРОБІЗНЕС – 2020. ЗЕМЛЯ ТА ПОДАТКИ. Детальніше...


ДОГОВОРИ В АГРО БІЗНЕСІ! Що важливо передбачити? ПОСТАВКА (зерно, СГ продукція ЗЗР та ТМЦ). ЗЕД контракти. Експедиторські послуги. Транспортування. Зберігання зерна на зернових складах. Надання послуг та виконання робіт. Мінімізації ризиків. Розгляд кейсів та судової практики. Захист інтересів. Детальніше...


9-10 квітня, Київ | ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2020. Великі зміни. ДОГОВІР ОРЕНДИ. Переважне право. РИНОК ЗЕМЛІ – як підготуватись. Купівля, продаж, ОРЕНДА(СУБОРЕНДА), постійне користування. РЕЄСТРАЦІЯ. ОПЕРАЦІЇ З ПАЯМИ. Земельні торги. Захист врожаю. ЯК БЛОКУВАТИ ЗАХВАТ БІЗНЕСУ. Плата за землюДетальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Договори - зміни з 16.1.2020р.! РИНОК ЗЕМЛІ. Купівля-продаж. Що зробити ВЖЕ! (Суб)Оренда - як залізобетонно оформити? Як не втратити земельний банк? Реєстрація. ДЗК. Переважне право. АГРО: масиви, обмін, шахматки. Паї. Торги. ЦП. (Анти)Рейдерство. Суди. НГО, плата. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Товариством систематично не сплачувалась орендна плата за користування земельними ділянками промисловості


Господарським судом Вінницької області підтримано позицію прокуратури щодо повернення державі трьох земельних ділянок промисловості загальною площею 13,4 га та вартістю 72 млн гривень.

Підставою звернення прокурора до суду слугували порушення відповідачем, взятих на себе договором оренди, зобов’язань щодо своєчасного внесення орендної плати.

Так, товариством систематично не сплачувалась орендна плата за користування зазначеними земельними ділянками, які розташовані на території Жмеринського району.

З метою захисту майнових інтересів держави, Жмеринською місцевою прокуратурою до господарського суду Вінницької області скеровано позов про розірвання договорів оренди та зобов’язання повернути державі земельні ділянки промисловості.

Рішенням суду позовні вимоги прокуратури підтримано та позов задоволено у повному обсязі. Наразі вживаються заходи щодо виконання рішення суду.


Прокуратура Вінницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ