ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Хмельниччині псевдо-фермер поверне у державну власність 112 га землі


Постановою Хмельницького апеляційного суду підтримано позицию прокуратури та залишено без змін рішення суду першої інстанції про розірвання договорів оренди та суборенди земельних ділянок площею близько 112 га вартістю понад 8 млн грн.

У 2014 році між Головним управлінням Держземагентства у Хмельницькій області та місцевим жителем було укладено п’ять договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розташованих на території Великозозулинецької та Глібківської сільських рад Красилівського району. Землі було надано громадянину для ведення фермерського господарства.

Через кілька місяців орендар передав вказані земельні ділянки в суборенду місцевому сільськогосподарському товариству, в якому сам же працевлаштований. Крім того, у громадянина, який отримав землю, відсутня будь-яка сільськогосподарська техніка, а фермерське господарство створено через сім місяців після подання прокурором позову до суду.

За позовом прокуратури Красилівським районним судом вказані накази Головного управління Держземагенства в області визнано незаконними та скасовано, а договори оренди та суборенди земельних ділянок недійсними.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ