ukenru

Як і за скільки купити українські чорноземи. Перезавантаження земельних відносин – вільний обіг земель. Агро холдинги, малий та середній фермер – у кожного своя зона ризику. Землі громад-перспективи. Рейдерський гачок. Все на семінарі 19-20 грудня, м.Київ «ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО 2020» Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Підприємство змушене повернути громаді землі водного фонду вартістю понад 8 млн грн


Центральний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов Павлоградської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Дніпропетровської облдержадміністрації до Юр’ївської районної державної адміністрації та одного з ТОВ.

У позові прокуратура просила визнати незаконним і скасувати розпорядження РДА, визнати недійсними договори оренди, а також повернути земельні ділянки державі.

У 2009-2010 роках між райдержадміністрацією і товариством укладено договори оренди двох земельних ділянок водного фонду загальною площею 71,5 га вартістю понад 8 млн грн для рибогосподарських потреб.

У подальшому вказані договори припинили свою дію внаслідок добровільної відмови орендаря. Проте у 2017 році Юр’ївська РДА без проведення земельних торгів в порушення вимог чинного законодавства зареєструвала право оренди цих ділянок за вищевказаним ТОВ.

Рішенням Господарського суду Дніпропетровської області розпорядження голови Юр’ївської райдержадміністрації визнано незаконним і скасовано. Також визнано недійсними договори оренди земельних ділянок та зобов’язано підприємство повернути їх державі в особі Дніпропетровської ОДА.

Товариство не погодилось з такою позицією суду, подавши апеляційну скаргу, яку суд залишив без задоволення.


Прокуратура Дніпропетровської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ