ukenru

4 червня | Онлайн – конференція | ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2020. Ринок землі: юридичні та фінансові аспекти. Оренда землі: нові правила з 15 липня 2020р. Основні "болі" агропідприємств: ПДВ-кредит, блокування податкових накладних, ТТН і ВН. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

До державної власності повертають 30 га земель сільськогосподарського призначення


Прокуратура Київської області направила до суду позовну заяву про скасування реєстрації права приватної власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної форми власності.

Підставою для вказаного позову стали порушення вимог земельного законодавства під час державної реєстрації майже 30 га землі вартістю 10 млн грн, яка розташована на території Барахтянської сільської ради Васильківського району.

Голова фермерського господарства, з ймовірним використанням підроблених документів, зареєстрував за собою право приватної власності на земельну ділянку державної форми власності, що перебувала у нього на праві постійного користування. У подальшому, земельна ділянка була передана у статутний капітал новоствореного господарського товариства.


Прокуратура Київської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ