ukenru

Як і за скільки купити українські чорноземи. Перезавантаження земельних відносин – вільний обіг земель. Агро холдинги, малий та середній фермер – у кожного своя зона ризику. Землі громад-перспективи. Рейдерський гачок. 13-14 лютого «ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО 2020». Детальніше...


11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Орган місцевого самоврядування був позбавлений можливості використовувати земельну ділянку


Забезпечено реальне виконання рішення господарського суду та повернуто Бабинській сільській раді Гощанського району Рівненської області земельну ділянку з цільовим призначенням – землі промисловості та технічної інфраструктури, вартістю понад 240 млн. гривень.

За результатами розгляду позову судом прийнято рішення, яким зобов’язано приватне підприємство повернути сільській раді вищевказану земельну ділянку.

Підставою для винесення такого рішення стало те, що 03.01.2007 між приватним підприємством та сільською радою укладено договір оренди землі стоком на 49 років.

У подальшому, в травні 2017 року зазначене приватне підприємство визнано банкрутом та розпочато ліквідаційну процедуру, однак орендовану земельну ділянку, всупереч вимог діючого законодавства власнику не повернуто.

Внаслідок таких незаконних дій орендаря, орган місцевого самоврядування був фактично позбавлений можливості використовувати земельну ділянку або надати в оренду іншим особам та отримувати орендну плату. Відтак, рішення суду виконано, 24.12.2019 проведено державну реєстрацію права власності на земельну ділянку за сільською радою.

 

Прокуратура Рівненської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ