ukenru

4 червня | Онлайн – конференція | ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2020. Ринок землі: юридичні та фінансові аспекти. Оренда землі: нові правила з 15 липня 2020р. Основні "болі" агропідприємств: ПДВ-кредит, блокування податкових накладних, ТТН і ВН. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Вимагають стягнути до міського бюджету майже 5 млн грн з суб’єктів господарювання


Чернівецька місцева прокуратура пред’явила позов в інтересах держави про стягнення майже 5 млн грн з двох суб’єктів господарювання за використання ними без правовстановлюючих документів земельної ділянки площею 4,7 га.

У 2011 році суб’єкти господарювання за договорами купівлі-продажу набули право спільної часткової власності на комплекс нежитлових будівель, розміщених на земельній ділянці комунальної власності, яка належить територіальній громаді м.Чернівці.

У 2012 році сесія Чернівецької міської ради припинила договір оренди землі з попереднім власником будівель, однак нові власники нерухомого майна договір оренди землі з Чернівецькою міською радою не уклали та орендну плату упродовж 9 років не сплачували, що призвело до безпідставного збереження ними за рахунок територіальної громади міста Чернівців коштів у розмірі 4,9 млн грн. Зазначене стало підставою для позову.

Господарський суд відкрив провадження у справі.


Прокуратура Чернівецької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ