ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

У 2010 році повернуто майже 5 тисяч гектарів незаконно вилученої землі – МВС


У 2010 році повернуто майже 5 тисяч гектарів незаконно вилученої землі. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Черних на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

«Органами міліції у минулому році внесено понад 500 ініціативних листів до прокуратури щодо повернення 3500 гектарів землі. Завдяки вжитим заходам повернуто фактично до державної, комунальної власності та власності громадян майже 5 тисяч гектарів землі», - сказав С. Черних.

За його словами, попереджено 380 фактів винесення органами місцевого самоврядування рішень щодо незаконного виділення 3 тисяч гектарів землі. Для прикладу, чиновник навів факт щодо незаконного розпаювання земель, які знаходились у колективній власності КСП «Трибухівське», внаслідок чого потерпіло 1,4 тисячі селян.

 

ГолосUA

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ