ukenru

Як і за скільки купити українські чорноземи. Перезавантаження земельних відносин – вільний обіг земель. Агро холдинги, малий та середній фермер – у кожного своя зона ризику. Землі громад-перспективи. Рейдерський гачок. Все на семінарі 19-20 грудня, м.Київ «ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО 2020» Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

У 2010 році МВС викрило понад 2 700 злочинів, пов’язаних із землею


За підсумками минулого року Міністерство внутрішніх справ викрило понад 2,7 тисячі злочинів, пов’язаних із махінаціями у сфері земельних відносин.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Черних на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

«У минулому році було викрита понад 2,7 тисячі злочинів, пов’язаних із незаконною операцією з землею. Серед них більше 1600 злочинів у сфері приватизації землі», - сказав С. Черних.

За його словами, найбільш характерними тіньовими схемами злочинів у сфері земельних відносин в Україні є: посадове зловживання при виділені земельних ділянок і хабарництво, пов’язане з цією діяльністю, також надання земель юридичним особам із включенням підставних осіб, переведення земель сільськогосподарського призначення у інші категорії.

За виявленими порушеннями, як зазначив С. Черних, об’єктами посягань у 2010 році стали понад 31 тисяча га землі, у тому числі 24 тисяч га земель сільгосппризначення, 11,3 тис. га самовільно захоплених земель та понад 1 700 га рекреаційного значення.

До кримінальної відповідальності притягається майже 1400 посадових осіб, сума збитків завданих державі складає 675 мільйонів гривень.

 

GolosUA

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ