ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

У 2010 році МВС викрило понад 2 700 злочинів, пов’язаних із землею


За підсумками минулого року Міністерство внутрішніх справ викрило понад 2,7 тисячі злочинів, пов’язаних із махінаціями у сфері земельних відносин.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Черних на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

«У минулому році було викрита понад 2,7 тисячі злочинів, пов’язаних із незаконною операцією з землею. Серед них більше 1600 злочинів у сфері приватизації землі», - сказав С. Черних.

За його словами, найбільш характерними тіньовими схемами злочинів у сфері земельних відносин в Україні є: посадове зловживання при виділені земельних ділянок і хабарництво, пов’язане з цією діяльністю, також надання земель юридичним особам із включенням підставних осіб, переведення земель сільськогосподарського призначення у інші категорії.

За виявленими порушеннями, як зазначив С. Черних, об’єктами посягань у 2010 році стали понад 31 тисяча га землі, у тому числі 24 тисяч га земель сільгосппризначення, 11,3 тис. га самовільно захоплених земель та понад 1 700 га рекреаційного значення.

До кримінальної відповідальності притягається майже 1400 посадових осіб, сума збитків завданих державі складає 675 мільйонів гривень.

 

GolosUA

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ