ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Миколаївщина: прокуратура та органи земельних ресурсів об’єднали зусилля для боротьби з порушниками у земельній сфері


Спеціалісти органів земельних ресурсів у Миколаївській області спільно з представниками обласної прокуратури повернули державі 1375 гектарів незаконно виділених земель. Статистика вражаюча: попереджено відведення ще 1189 гектарів земель, стягнуто 8,6 млн гривень штрафів, скасовано 26 незаконних судових рішень про визнання прав на землю.

Представники прокуратури вважають, що здебільшого порушення земельного законодавства допускаються внаслідок прийняття органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування незаконних рішень.

На думку правоохоронців, земля залишається найпривабливішим об’єктом зловживань та махінацій. У незаконний спосіб з державної та комунальної власності правопорушники-лиходії виводять значні площі земель.

Ефективна протидія зловживанням – об’єднання зусиль органів земельних ресурсів і прокуратури супроти лиходіїв. Втім, правоохоронці та фахівці землевпорядної галузі не лише реагуватимуть на факти зловживань у цій сфері, а й налагоджуватимуть системну роботу для боротьби з порушниками земельного законодавства

 

Державне агентство земельних ресурсів України

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ