ukenru

11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

У прокуратурі Чернігівської області проведено міжвідомчу нараду з питань додержання земельного та природоохоронного законодавства


У прокуратурі Чернігівської області проведено міжвідомчу нараду з питань додержання земельного та природоохоронного законодавства. У заході взяли участь представники Головного управління Держкомзему та Державної екологічної інспекції в Чернігівській області, державного управління охорони навколишнього природного середовища та Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Деснянського басейнового управління водних ресурсів та УМВС України в області.


Як було зазначено під час наради, у поточному році в галузі земельного законодавства порушено 6 кримінальних справ, розглянуто із вжиттям заходів понад 120 подань та приписів. Задоволено 85 протестів, принесених на незаконні рішення. За результатами розгляду документів прокурорського реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 65 посадових осіб, з яких 22 органів контролю. Відшкодовано понад 880 тис. грн., в тому числі до бюджету — 175 тис. грн. Попереджено незаконне надання понад 200 га землі та повернуто до державної форми власності більш ніж 80 га.


При здійсненні правозахисної функції в екологічній сфері органами прокуратури області у цьому році порушено 7 кримінальних справ. Внесено 115 подань, приписів, з них 29 — про охорону лісових ресурсів, 28 – природно-заповідний фонд. Відшкодовано понад 45 тис. грн. До дисциплінарної відповідальності притягнуто понад 240 посадових осіб, з них 84 — контролюючих органів. Опротестовано 19 незаконних актів. Задоволено 13 позовів про стягнення коштів у сфері охорони довкілля на суму майже 150 тис. грн.


Загалом з початку року у сфері земельних відносин органами прокуратури області пред’явлено позовів на суму майже 2 млн. грн., з яких понад 600 тис. грн. вже відшкодовано.


Учасники наради визначили конкретні напрями роботи щодо більш ефективної протидії злочинам у сфері земельного та природоохоронного законодавства, зокрема, щодо оформлення державних актів на право постійного користування держлісгоспами області.

 

Генеральна прокуратура України

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ