ukenru

11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Винесено вирок у справі за обвинуваченням колишнього заступника голови РДА у Дніпропетровській області


Солонянським районним судом Дніпропетровської області винесено вирок у справі за обвинуваченням колишнього заступника голови Солонянської райдержадміністрації.


Посадовця визнано винним у вимаганні та одержанні від приватного підприємця хабара у сумі 5 тис. доларів США за швидке оформлення необхідних документів на виділення земельної ділянки під будівництво АЗС.


Підтримуючи обвинувачення, прокурор Солонянського району орієнтував суд на призначення покарання у вигляді семи років позбавлення волі. Вироком суду заступника голови РДА засуджено до шести з половиною років.

 

Генеральна прокуратура України

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ