ukenru

11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Миколаївщині СБУ затримала посадовця райдержадміністрації під час одержання ним хабара


На Миколаївщині співробітники СБУ затримали під час одержання 20 тисяч гривень хабара одного із керівників районної державної адміністрації.

Зловмисник, користуючись службовим становищем вимагав ці кошти від місцевого фермера за сприяння у виділенні йому в оренду земельної ділянки. Чиновник був затриманий правоохоронцями «на гарячому», коли гроші опинилися у нього в руках.

8 червня ц. р. за вказаними матеріалами, переданими в порядку ст. 97 Кримінально-процесуального кодексу України, прокуратурою Миколаївської області стосовно посадовця порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.15, ч.1 ст.190 (замах на шахрайство) Кримінального кодексу України.

 

Служба безпеки України

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ