ukenru

11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

СБУ впіймала на хабарі начальника одного з Управлінь Київської ОДА


Служба безпеки України припинила протиправну діяльність начальника одного з Управлінь Київської ОДА, який вимагав хабар у представника Княжицької сільської ради Броварського району Київській області за підготовку та підписання висновку про погодження генерального плану розширення меж сільської ради на загальну площу 1200 га.

7 червня ц.р. у селі Ставище Київської області під час обміну висновку про погодження генерального плану на хабар у 240 000 доларів США співробітниками СБУ затримано посередника, якому чиновник доручив отримати гроші.

Водночас у робочому кабінеті в Київській ОДА співробітники СБУ затримали і посадовця-хабарника, якого доставлено до прокуратури Київської області для прийняття процесуального рішення за матеріалами СБУ.

Цього ж дня прокуратурою Київської області стосовно чиновника порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України за фактом одержання хабара в особливо великих розмірах службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднаного з вимаганням, та стосовно його спільника - за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.27 ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (вчинення пособництва в одержанні хабара).

Цих осіб затримано в порядку ст.115 КПК України. Триває слідство.

 

Служба безпеки України

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ