ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

13-16 березня 2017 року - «Тиждень альтернативної енергетики»


13-16 березня 2017 року за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства екології та природних ресурсів України в Торгово промисловій палаті України пройде найбільший вітчизняний захід у сфері відновлюваної енергетики - «Тиждень альтернативної енергетики».

«Тиждень альтернативної енергетики» - це не класичні наукові конференції, до яких усі звикли, це абсолютно новий формат, новий підхід, нові погляди і нові технології в напрямку розвитку альтернативної енергетики в Україні. Це чотири дні, чотири захоплюючі конференції, кожна з яких присвячена одному з видів відновлюваної енергії: сонячна, вітряна, гідроенергія, біоенергетика і енергетика в промисловості і ЖКГ.

На наших конференціях для Вас будуть представлені доповіді від власників діючих великих і малих промислових, а також приватних електростанцій. Наші спікери поділяться з Вами безцінним досвідом реалізації проекту, виникаючими проблемами і шляхами їх вирішення на всіх етапах будівництва та експлуатації. Крім цього конференції включають в себе експертні дискусійні панелі з представниками великих енергетичних компаній, міжнародних фінансових організацій, банків, інжинірингових, юридичних і страхових компаній, а також за участю Національної комісії державного регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг та профільних громадських організацій.

Для учасників та членів наших партнерів «Земельна спілка України» діють знижки 90% на участь у конференціях, ціна білету однієї конференції  500 гривень. Для інших учасників ціна білету 5 000 гривень. Кількість білетів обмежена.

З більш детальною інформацією Ви зможете ознайомитися на сайті заходу: www.aew.com.ua

Посилання на заходи:

13 березня «Біоенергетика»

14 березня «Сонячна енергетика»

15 березня «Вітро і гідроенергетика»

16 березня «Енергетика в промисловості та ЖКГ»

Контактний телефон: (050) 399 09 92

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка в FaceBook

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ