ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

У Міністерства економіки, торгівлі і сільського господарства є 35 сценаріїв введення ринку землі в Україні


Про це заявив міністр економіки Тимофій Милованов.

Милованов зазначив, що реалізувати один з них планують до 1 грудня 2019 року.

За його словами, незважаючи на велику кількість можливих сценаріїв, відомство сфокусується на двох критеріях.

«Перший — це економічне зростання. Другий — розподіл його між людьми. Нам потрібна та реформа, яка дасть максимальне економічне зростання і розділить його результат між українцями. Зокрема, між власниками землі», — розповів Милованов.

Він також запевнив, що Мінекономіки встигне ввести ринок землі сільськогосподарського призначення до 1 грудня, як цього вимагає президент Володимир Зеленський.

«Адже проблема не в тому, що ми не знаємо, що робити, щоб запустити реформу, а в тому, що ми не можемо всередині країни, між собою домовитися, що ми запускаємо її. Кожен тягне ковдру на себе. Люди, що володіють великими компаніями, ті, хто має корупційні позиції, або ті, хто побудував політичну кар'єру на тому, що бореться з ринком землі, наприклад, — вони ж не розвернуться і не відмовляться (від протидії ринку землі)», — сказав міністр.

 

Мінекономіки

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ