ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Стаття 209 ЗКУ знову зазнала змін


4 грудня 2010 року набув чинності Закон України "Про деякі питання організації бюджетного процесу у 2010 році". Закон буде діяти до 1 січня 2011 року.

Цим Законом, зокрема, знову викладено у новій редакції статтю 209 ЗКУ. Відповідно до цієї редакції, стаття 209 виглядає так:

"кошти від відшкодування втрат сільськогосподарського ілісогосподарського виробництва зараховуються у розмірі: 100 відсотків - до бюджетів міст Києва та Севастополя;
25 відсотків - до бюджету Автономної Республіки Крим та обласних бюджетів, 75 відсотків - до бюджетів міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення, 15 відсотків - до районних бюджетів, 60 відсотків - до бюджетів міст районного значення, селищ, сіл та їх об'єднань.

Кошти, які надходять у порядку відшкодування втратсільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, використовуються виключно на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, проведення нормативної грошової оцінки землі, розмежування земель державної та комунальної власності. Використання цих коштів на інші цілі не допускається".

Про інші зміни редакції цієї статті йдеться тут .

Таким чином, у період з 4 грудня по 1 січня 2011 року стаття 209 ЗКУ діє в редакції, передбаченій ЗУ "Про деякі питання організації бюджетного процесу у 2010 році". З 2 січня 2011 року стаття діятиме в редакції, визначеній ЗУ від 08/07/2010 № 2457-VI.

На думку фахівців аналітичного ресурсу "Моя Земля", попри чинність зазначеного Закону, легітимність - не чинність, а саме легітимність - цієї редакції статті 209 ЗКУ викликає сумніви. Конституційний Суд України вже неодноразово зазначав, що вирішення законом про бюджет питань, які не мають відношення до бюджету, суперечить Конституції України. На цій підставі положення законів про бюджет визнавалися неконституційними і втрачали чинність. Ми переконані, що сама лише зміна назви закону, яким передбачені зміни статті 209 ЗКУ, не вирішує питання конституційності цих змін.

http://www.myland.org.ua

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ