ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Азаров звільнив начальника Держземінспекції і його заступників


Кабінет Міністрів України звільнив начальника Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель Олександра БРЕДИХІНА, першого заступника начальника інспекції Володимира ФЕНЕНКА і заступника начальника інспекції Сергія ШУМЕЙКА.

Про це йдеться в розпорядженнях уряду №126-р, 127-р і 128-р від 21 лютого ц.р., розміщених на урядовому порталі.

Згідно з розпорядженнями, Кабмін звільнив О.БРЕДИХІНА і С.ШУМЕЙКА у зв`язку з ліквідацією інспекції, а В.ФЕНЕНКА – у зв`язку з переходом на іншу роботу.

Як повідомляв УНІАН, 24 листопада 2010 року голова Держкомзему Ігор ЛИСЕНКО затвердив план заходів щодо виконання урядової постанови про ліквідацію Держземінспекції.

Кабінет міністрів України постановою №1068 від 22 листопада 2010 року ліквідував Державну інспекції з контролю за використанням і охороною земель. При цьому Держкомзему було доручено забезпечити здійснення державного контролю над використанням і охороною земель.

 

УНІАН

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ