ukenru

Запит на проведення тендеру 1/08-13


Асоціація «Земельна спілка України» в рамках реалізації Проекту «Створення та розбудова ресурсного центру та Веб-порталу з прав на землю» у 2013 році планує провести спільно з Міністерством юстиції України ряд регіональних навчальних заходів, спрямованих на підвищення рівня знань державних реєстраторів управлінь юстиції Міністерства юстиції України, представників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, державних нотаріусів тощо.

З метою ефективного проведення зазначених регіональних навчальних заходів, асоціація «Земельна спілка України» оголошує тендер на надання послуг з організації проведення регіональних навчальних заходів для державних реєстраторів управлінь юстиції Міністерства юстиції України, представників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, державних нотаріусів тощо (надалі – регіональні навчальні заходи).

Для участі у тендері запрошуються суб’єкти, що зможуть забезпечити в повній мірі надання необхідних послуг щодо організації проведення регіональних навчальних заходів для державних реєстраторів управлінь юстиції Міністерства юстиції України, представників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, державних нотаріусів тощо.

Оголошення тендеру не зобов’язує асоціацію «Земельна спілка України» підписувати договір про надання послуг, а також не зобов’язує асоціацію «Земельна спілка України» сплатити витрати, пов’язані з підготовкою та поданням пропозицій.

Для подання пропозиції необхідно надати цінову пропозицію. Цінова пропозиція повинна бути з фіксованою ціною в національній валюті України (гривні) з визначенням вартості послуг на організацію одного регіонального навчального заходу для державних реєстраторів управлінь юстиції Міністерства юстиції України, представників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, державних нотаріусів тощо.

Цінова пропозиція учасника тендеру повинна бути подана з урахуванням витрат на організацію транспортного забезпечення організаторів та експертів у кількості п’яти осіб до місця проведення регіонального навчального заходу, у зворотному напрямку та у місці проведення заходу, витрат на організацію технічного забезпечення проведення заходу, витрати на роздатковий матеріал для учасників заходу, враховуючи, що кількість учасників становитиме 200 осіб, витрати на організацію забезпечення проживання та харчування організаторів та експертів у кількості п’яти осіб, інші витрати, необхідні для якісного проведення регіонального навчального заходу на високому організаційному рівні.

Для виконання договору буде відібрана тендерна пропозиція, що має найменшу ціну серед пропозицій, які відповідають технічним вимогам, за умови відповідності виконавця зазначеним вимогам.

    Перевагою для учасника тендера буде наявний досвід організації подібних заходів.

Регіональні навчальні заходи для державних реєстраторів управлінь юстиції Міністерства юстиції України, представників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, державних нотаріусів тощо мають бути проведені в різних регіонах України, переважно, але не виключно, в обласних центрах.

Роль надавача послуг за даною тендерною заявкою полягає в організації зазначених вище заходів. З цією метою надавач послуг повинен:
•    організувати транспортне забезпечення для організаторів та експертів у кількості п’яти осіб до місця проведення регіонального навчального заходу, у зворотному напрямку та у місці проведення заходу;
•    провести відповідні переговори щодо проведення заходу;
•    організувати технічне забезпечення проведення заходу;
•    забезпечити роздаткові матеріали для 200 (двохсот) учасників;
•    здійснити організаційне забезпечення проживання та харчування організаторів та експертів заходу у кількості п’яти осіб;
•    під час проведення заходу надавати необхідну організаційну підтримку;
•    здійснювати інші заходи щодо якісної організації проведення заходу.

Забезпечення транспортування представників Проекту повинно здійснюватися при проведенні регіональних заходів – з міста Києва до місця проведення заходу в регіони - залізничним та/або автомобільним транспортом із забезпеченням найбільшої зручності для представників та експертів заходів.

Організація заходу повинна бути здійснена виконавцем в термін, визначений договором та/або додатками, додатковими угодами до договору, укладеного між Асоціацією та виконавцем, але в будь-якому випадку термін підготовки та організації заходу не повинен перевищувати 10 календарних днів.

Цінові пропозиції з документами, що підтверджують юридичний статус суб’єкта підприємницької діяльності, повинні бути подані до 19 серпня 2013 року, 10.00 включно.

Усі пропозиції необхідно надати в друкованому виді за адресою: 03058, місто Київ, вулиця Західна, 12.

Усі питання та роз’яснення, що стосуються даного тендеру, необхідно надсилати за адресою: 03058, місто Київ, вулиця Західна, 12.

12 серпня 2013 року


Голова Тендерного комітету
Кошиль А.Г.                        ___________________________

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ