ukenru

Запит на проведення тендеру 1/09-13


Асоціація «Земельна спілка України» в рамках реалізації Проекту «Створення та розбудова ресурсного центру та Веб-порталу з прав на землю» у 2013-2014 роках здійснює підготовку інформаційних матеріалів для розповсюдження (брошур, плакатів, постерів тощо).

З метою ефективного впровадження Проекту Асоціація «Земельна спілка України» оголошує тендер на надання поліграфічних послуг щодо друку брошур.

Для участі у тендері запрошуються компанії, що зможуть забезпечити в повній мірі надання необхідних поліграфічних послуг.

Для подання пропозиції необхідно надати цінову пропозицію. Цінова пропозиція повинна бути з фіксованою ціною в національній валюті України (у гривнях) з визначенням вартості послуг на здійснення друку поліграфічної продукції.

В ціновій пропозиції повинно бути визначено вартість друку брошур кількістю 1 (одна) тисяча штук, форматом А5, кількість аркушів 40, папір мелований, обкладинка 150г/м2, аркуші 120г/м2, друк 4+4, обкладинка ламінована, фальцовка, кріплення аркушів - скоба.

Розробка макету брошури повинна бути здійснена за рахунок виконавця (компанії, що здійснюватиме друк брошур) згідно вимог, виставлених замовником.

Друк брошур повинен бути здійснений виконавцем протягом 10 робочих днів з моменту замовлення.
Доставка надрукованих брошур до місця, визначеного замовником, повинна бути здійснена за рахунок виконавця замовлення. Місце доставки брошур - м. Київ, вул. Західна, 12.

Для виконання замовлення щодо друку брошур на підставі даного запиту буде відібрана тендерна пропозиція, що має найменшу ціну серед пропозицій, які відповідають зазначеним технічним вимогам.

Оголошення тендеру не зобов’язує Асоціацію «Земельна спілка України» підписувати договір про надання послуг, а також не зобов’язує Асоціацію «Земельна спілка України» сплатити витрати, пов’язані з підготовкою та поданням пропозицій.

Цінові пропозиції та документи, що підтверджують юридичний статус суб’єкта підприємницької діяльності, повинні бути подані до 13 вересня 2013 року, 11.00 включно.

Усі пропозиції необхідно надати за адресою: 03058, місто Київ, вулиця Західна, 12 або надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Усі питання та роз’яснення, що стосуються даного тендеру, необхідно надсилати за адресою: 03058, місто Київ, вулиця Західна, 12 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

09 вересня 2013 року


З повагою,

Президент Асоціації «Земельна спілка України»,
Голова Тендерного комітету
Кошиль А.Г.

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ