ukenru

Запит на проведення тендеру 2/04-14


Асоціація «Земельна спілка України» в рамках реалізації Проекту «Створення та розбудова ресурсного центру та Веб-порталу з прав на землю» у 2013-2014 роках здійснює підготовку інформаційних матеріалів для розповсюдження (брошур, плакатів, постерів, буклетів тощо).

З метою ефективного впровадження Проекту Асоціація «Земельна спілка України» оголошує тендер на надання поліграфічних послуг щодо друку буклетів.

Для участі у тендері запрошуються компанії, що зможуть забезпечити в повній мірі надання необхідних поліграфічних послуг.

Для подання пропозиції необхідно надати цінову пропозицію. Цінова пропозиція повинна бути з  фіксованою ціною в національній валюті України (у гривнях) з визначенням вартості послуг на здійснення друку поліграфічної продукції.

В ціновій пропозиції повинно бути визначено вартість друку буклетів кількістю 1 (одна) тисяча штук, формат А4, складений навпіл, 1 фальц, 4+4, папір 130 гр., мелований глянцевий папір.

Розробка макету буклету повинна бути здійснена за рахунок виконавця (суб’єкта, що здійснюватиме друк буклетів) згідно вимог, виставлених замовником.
Друк буклетів повинен бути здійснений виконавцем протягом 10 робочих днів з моменту замовлення.
Доставка надрукованих буклетів до місця, визначеного замовником, повинна бути здійснена за рахунок виконавця замовлення. Місце доставки буклетів - м. Київ, пров. Ковальський, 19.

Для виконання замовлення щодо друку буклетів на підставі даного запиту буде відібрана тендерна пропозиція, що має найменшу ціну серед пропозицій, які відповідають зазначеним технічним вимогам.

Оголошення тендеру не зобов’язує Асоціацію «Земельна спілка України» підписувати договір про надання послуг, а також не зобов’язує Асоціацію «Земельна спілка України» сплатити витрати, пов’язані з підготовкою та поданням пропозицій.

Цінові пропозиції та документи, що підтверджують юридичний статус суб’єкта підприємницької діяльності, повинні бути подані до 09 квітня 2014 року, 11.00 включно.

Усі пропозиції необхідно надати за адресою: 03056, місто Київ, провулок Ковальський, 19 або надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Усі питання та роз’яснення, що стосуються даного тендеру, необхідно надсилати за адресою: 03056, місто Київ,  провулок Ковальський, 19 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

02 квітня 2014 року

З повагою,
Президент Асоціації «Земельна спілка України»,
Голова Тендерного комітету
Кошиль А.Г.                          

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ