ukenru

Як і за скільки купити українські чорноземи. Перезавантаження земельних відносин – вільний обіг земель. Агро холдинги, малий та середній фермер – у кожного своя зона ризику. Землі громад-перспективи. Рейдерський гачок. Все на семінарі 19-20 грудня, м.Київ «ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО 2020» Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Публікації ЗМІ

Що означає для агробізнесу підписаний Петром Порошенком законопроект №6049-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні»? Три ключові «подарунки», які запрацюють реально тільки з  1 січня 2019 року.

Перший – вирішиться питання «шахматок» на полях.

Земельний покер – саме так можна охарактеризувати події довкола подальшого майбутнього українських земель. «Карти» тримають кілька гравців (парламент, уряд, Мінагрополітики, Держгеокадастр, Президент) і ставки за столом лише зростають. Ще  б пак, попереду законний «дерибан» державних гектарів та відкриття ринку с/г земель. Зрозуміти, які комбінації намагається розвернути кожен і що за ними буде далі – можна, але це непросто: надто досвідчені гравці політичного блефу зібралися за земельним столом.

Втім, загальні штрихи земельного покращення вже очевидні. Як їх розуміти і куди вони заведуть українців та АПК? Про це AgroPolit.com поговорив із доктором економічних наук, заступником голови ради Асоціації «Земельна спілка України» Андрієм Мартином:

«Левова частина сільськогосподарських земель в Україні – це приватна власність», – зазначив в ефірі телеканалу «Київ» заступник голови ради Асоціацій «Земельна спілка України» Андрій Мартин.
 
«Дуже багато людей помилково думають, що земля – це останнє, що залишилося в державній власності, і якщо ми знімемо мораторій на продаж землі, то корумповані урядовці продадуть цю землю олігархам і іноземцям. Насправді, це не так. Земля сільськогосподарського призначення на 80% є розпайованою. Вона  перебуває у власності громадян України», – сказав Андрій Мартин.
Держава Україна, на превеликий жаль, з початку земельної реформи фактично не дала відповіді на головне питання — яке сільське господарство ми б хотіли мати у стратегічній перспективі?
 
Переслідуючи мету високоефективного індустріалізованого виробництва, на задній план відходить не просто соціальний розвиток села, а взагалі існування сільського населення. Чим це може обернутися у подальшому і як цьому запобігти, розповів заступник голови ради Асоціації «Земельна спілка України», доктор економічних наук Андрій МАРТИН.
В последнее время впору искренне посочувствовать нашему правительству: оно вроде бы и хочет продемонстрировать широким народным массам какие-то подвиги и свершения на "земельном фронте", да только постоянно какая-то ерунда получается. Сперва, по наивности, мораторий собрались снимать в угоду заокеанским буржуям. Но со всех сторон оппоненты, как коршуны, налетели, да раскудахтались так, что лучше было бы и не начинать - от греха подальше. 
 
В перманентной борьбе с коррупцией последняя продолжает побеждать с разгромным счетом. Но позвольте: с какой такой стати с ней, родимой, бороться? Проверенные кадры на самых правильных местах уже давно расставлены, а поэтому излишнее рвение в борьбе с тотальным взяточничеством на бесплатной раздаче государственной земли, земельном рейдерстве, а также разнообразных околоземельных согласованиях и экспертизах проявлять совсем не хочется.

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ