ukenru

Як і за скільки купити українські чорноземи. Перезавантаження земельних відносин – вільний обіг земель. Агро холдинги, малий та середній фермер – у кожного своя зона ризику. Землі громад-перспективи. Рейдерський гачок. Все на семінарі 19-20 грудня, м.Київ «ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО 2020» Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

База ділянок

Пошук

Євсюков Тарас Олексійович

Освіта: вища, кандидат економічних наук; 1996-2001 рр. – навчання за спеціальністю "Землевпорядкування та кадастр" на факультеті землевпорядкування Національного аграрного університету. Кваліфікація – інженер-землевпорядник; 2001-2005 рр. – навчання в аспірантурі Національного аграрного університету за спеціальністю 08.08.01 – економіка природокористування та охорони навколишнього середовища. У 2005 р.
захистив дисертацію кандидата економічних наук. Вчене звання доцента було присвоєно у 2008 році.

Професійна діяльність: 2001-2002 рр. – стажист-викладач кафедри геодезії та картографії Національного аграрного університету (НАУ); 2002-2006 рр. – асистент кафедри геодезії та картографії НАУ; Січень-червень 2006 р. – старший викладач кафедри геодезії та картографії НАУ; З липня 2006 р. – доцент кафедри геодезії та картографії НАУ. З 2010 р. по даний час – докторант Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Публікації: Автор та співавтор одинадцяти методичних рекомендацій та двох практикумів. Опублікував більше 80 наукових та навчально-методичних праць.

Наукова діяльність: Дослідження засобами геоінформаційно-картографічного моделювання проблем українського села, обґрунтування технологій забезпечення екологічної безпеки при використанні особливо цінних земель, удосконалення земельно-кадастрових та оціночних робіт.

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ